Localize Fields (7.x-1.4) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Settings
ro: Setări

en: Add content
ro: Adăugați conținut

en: Allowed values list
ro: Lista valori permise

en: Multilingual
ro: Multilingv

en: About
ro: Despre

en: Field UI
ro: UI câmp
