Localize Fields (7.x-1.6) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Settings
ru: Настройки

en: Add content
ru: Добавить материал

en: Allowed values list
ru: Список допустимых значений

en: Multilingual
ru: Многоязычность

en: Number of values
ru: Количество значений

en: Add another item
ru: Добавить ещё

en: About
ru: Информация

en: Processed @current out of @total.
ru: Обработано @current из @total.

en: Field UI
ru: UI поля
