Localize Fields (7.x-1.6) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Add content
tr: İçerik ekle

en: Allowed values list
tr: İzin verilen değerler listesi

en: Multilingual
tr: Çok dil

en: Number of values
tr: Değerlerin sayısı

en: Add another item
tr: Başka bir öğe ekle

en: About
tr: Hakkında

en: Field UI
tr: Alan Arayüzü (Field UI)
