Localize Fields (7.x-1.6) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Settings
uk: Налаштування

en: Results:
uk: Результат:

en: Add content
uk: Додати вміст

en: Allowed values list
uk: Список дозволених значень

en: Multilingual
uk: Багатомовність

en: Number of values
uk: Кількість значень

en: Add another item
uk: Додати інший рядок

en: About
uk: Про модуль

en: Processed @current out of @total.
uk: Оброблене @current з @total.

en: Field UI
uk: Інтерфейс поля
