Location (7.x-1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: CCK
ur: سی سی کے

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Development
ur: ڈویلپمنٹ

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Country
ur: ملک

en: Weight
ur: وزن

en: Name
ur: نام

en: Default
ur: طے شدہ

en: Configure
ur: ترتیب

en: Node
ur: نوڈ
