Location (7.x-3.0-alpha4) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Development
ug: پروگرامما تۈزۈش

en: None
ug: يوق

en: Name
ug: ئىسىم

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Options
ug: تاللاشلار

en: Location
ug: ئورنى

en: Address
ug: ئادرېس

en: Method
ug: ئۇسۇل

en: Allow
ug: رۇخسەت

en: China
ug: جوڭگو

en: Source
ug: مەنبە
