Location (7.x-3.0-alpha5) - en to my translation catalogue (12 entries)

en: CCK
my: စီစီကေ (CCK)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Email address
my: အီးမေး(လ်) လိပ်စာ

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Country
my: နိုင်ငံ

en: Weight
my: အစဉ်

en: Name
my: အမည်

en: Advanced search
my: အဆင့်မြင့် ရှာဖွေခြင်း

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Address
my: လိပ်စာ

en: Source
my: ရင်းမြစ်
