Location (7.x-3.0-alpha5) - en to nn translation catalogue (16 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Development
nn: Utvikling

en: Is
nn: Er

en: None
nn: Ingen

en: Country
nn: Land

en: Weight
nn: Vekt

en: Name
nn: Namn

en: Default
nn: Standard

en: Advanced search
nn: Avansert søk

en: Configure
nn: Konfigurer

en: Location
nn: Stad

en: Phone
nn: Telefon

en: Address
nn: Adresse

en: Allow
nn: Tillat

en: Location name
nn: Stadnamn

en: City
nn: By
