Location (7.x-3.0-alpha6) - en to gu translation catalogue (23 entries)

en: CCK
gu: સીસીકે

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Email address
gu: ઈ-મેઈલ સરનામુ

en: Development
gu: વિકાસ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Name
gu: નામ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Unknown
gu: અજ્ઞાત

en: Main settings
gu: મુખ્ય સુયોજનો

en: Configure
gu: ગોઠવણી

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: Node
gu: નોડ

en: Location
gu: સ્થાન

en: Method
gu: પદ્ધતિ

en: City
gu: શહેર

en: Latitude
gu: અક્ષાંશ

en: Longitude
gu: રેખાંશ

en: State/Province
gu: રાજ્ય/પ્રાંત

en: km
gu: કિ.મી.

en: Number of locations
gu: સ્થાનો ની સંખ્યા

en: Germany
gu: જર્મની

en: China
gu: ચીન
