Location (7.x-3.0-alpha7) - en to fi translation catalogue (52 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Email address
fi: Sähköpostiosoite

en: Development
fi: Kehitys

en: Is
fi: On

en: None
fi: Ei mitään

en: Country
fi: Maa

en: Weight
fi: Paino

en: Name
fi: Nimi

en: Default
fi: Oletus

en: Advanced search
fi: Tarkempi haku

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: Configure
fi: Määrittele

en: Options
fi: Valinnat

en: Location
fi: Sijainti

en: Is not
fi: Ei ole

en: Widget
fi: Widgetti

en: Phone
fi: Puhelin

en: Address
fi: Osoite

en: Method
fi: Tapa

en: Allow
fi: Sallittu

en: Location name
fi: Sijainnin nimi

en: e.g. a place of business, venue, meeting point
fi: esim. liike, tapaamispaikka

en: Street
fi: Katuosoite

en: Additional
fi: Lisäarvot

en: City
fi: Kaupunki

en: Postal code
fi: Postinumero

en: Latitude
fi: Leveyspiiri

en: Longitude
fi: Pituuspiiri

en: NOT LISTED
fi: EI LISTATTU

en: State/Province
fi: Osavaltio/Provinssi

en: Map links
fi: Karttalinkit

en: Geocoding options
fi: Geokoodausasetukset

en: Settings for Location module
fi: Location-moduulin asetukset

en: Collapsible
fi: Supistettavissa

en: Collapsed
fi: Pienennetty

en: Add location
fi: Lisää paikkakunta

en: Phone number
fi: Puhelinnumero

en: Germany
fi: Saksa

en: China
fi: Kiina

en: Pitcairn Islands
fi: Pitcairn saaret

en: Source
fi: Lähde

en: User locations
fi: Käyttäjien sijainnit

en: Search options
fi: Hakuvalinnat

en: Province
fi: Provinssi

en: Display style
fi: Näyttötapa

en: Postal Code
fi: Postinumero

en: Country code
fi: Maakoodi

en: Please select
fi: Valitse

en: Is not one of
fi: Ei ole yksikään

en: Country name
fi: Maan nimi

en: Kilometers
fi: Kilometriä

en: Is one of
fi: On yksi
