Location (7.x-3.0-alpha7) - en to hr translation catalogue (22 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Email address
hr: Adresa e-pošte

en: Development
hr: Razvoj

en: None
hr: Nema

en: Country
hr: Država

en: Weight
hr: Težina

en: Name
hr: Naziv

en: Default
hr: Zadano

en: Advanced search
hr: Napredna pretraga

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Configure
hr: Prilagodi

en: Options
hr: Opcije

en: Location
hr: Lokacija

en: Widget
hr: Cinculator

en: Phone
hr: Telefon

en: Address
hr: Adresa

en: Method
hr: Metoda

en: Allow
hr: Dozvoli

en: Germany
hr: Njemačka

en: China
hr: Kina

en: Source
hr: Izvor

en: Please select
hr: Molimo odaberite
