Location (7.x-3.0-alpha7) - en to km translation catalogue (18 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Email address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: Development
km: ការ​អភិវឌ្ឍ

en: None
km: គ្មាន

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Advanced search
km: ការ​ស្វែងរក​កម្រិត​ខ្ពស់

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Options
km: ជម្រើស

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Location
km: ទីតាំង

en: Widget
km: ធាតុ​ក្រាហ្វិក

en: Method
km: វិធី​សាស្ត្រ

en: Allow
km: អនុញ្ញាត

en: Germany
km: អាល្លឺម៉ង់

en: China
km: ចិន
