Location (7.x-3.0-alpha8) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Email address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: Development
ne: विकास

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Weight
ne: वजन

en: Name
ne: नाम

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Advanced search
ne: उन्नत खोजी

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Node
ne: नोड

en: Location
ne: स्थान

en: Source
ne: स्रोत
