Location (7.x-3.0-alpha9) - en to is translation catalogue (32 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Email address
is: Netfang

en: Development
is: Þróun

en: Is
is: Er

en: None
is: Engin

en: Country
is: Land

en: Weight
is: Vægi

en: Name
is: Nafn

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Advanced search
is: Ítarleg leit

en: Unknown
is: Óþekkt

en: Configure
is: Stilla

en: Options
is: Möguleikar

en: Node
is: Nóða

en: Location
is: Staðsetning

en: Is not
is: Er ekki

en: Phone
is: Sími

en: Address
is: Heimilisfang

en: Allow
is: Heimila

en: Street
is: Gata

en: City
is: Borg

en: Postal code
is: Póstnúmer

en: State/Province
is: Fylki/Hérað

en: Fax number
is: Faxnúmer

en: Phone number
is: Símanúmer

en: Germany
is: Þýskaland

en: China
is: Kína

en: Province
is: Hérað

en: Country code
is: Landnúmer

en: Please select
is: Veljið

en: Is not one of
is: Er ekki eitt af

en: Is one of
is: Er eitt af
