Location (7.x-3.0-alpha9) - en to uk translation catalogue (250 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Email address
uk: Адреса електронної пошти

en: Development
uk: Розробка

en: Is
uk: Є

en: None
uk: Немає

en: Country
uk: Країна

en: Weight
uk: Вага

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Default
uk: Базово

en: Display Settings
uk: Налаштування відображення

en: Advanced search
uk: Розширений пошук

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Main settings
uk: Основні налаштування

en: Configure
uk: Налаштувати

en: Options
uk: Опції

en: Node
uk: Матеріал

en: Location
uk: Місце розташування

en: Is not
uk: Не є

en: Widget
uk: Віджет

en: Phone
uk: Телефон

en: Fax
uk: Факс

en: Address
uk: Адреса

en: Method
uk: Спосіб

en: Allow
uk: Дозволити

en: Location name
uk: Назва місцезнаходження

en: e.g. a place of business, venue, meeting point
uk: наприклад місце діяльності, місце зустрічі тощо

en: Street
uk: Вулиця

en: Additional
uk: Додатково

en: City
uk: Місто

en: Postal code
uk: Поштовий індекс

en: Latitude
uk: Широта

en: Longitude
uk: Довгота

en: NOT LISTED
uk: НЕ ПЕРЕЛІЧЕНО

en: State/Province
uk: Область/Район

en: Map links
uk: Зв'язки з картами

en: Geocoding options
uk: Параметри геокодування

en: Settings for Location module
uk: Налаштування модуля Location

en: For more information please read the configuration and customization handbook <a href="@location">Location page</a>.
uk: Додаткову інформацію читайте на <a href="@locale">сторінці Місцезнаходження</a> довідника про конфігурацію та персоналізацію.

en: km
uk: км

en: None supported.
uk: Не підтримується.

en: Street location
uk: Вулиця місцезнаходження

en: Configure parameters for %service geocoding
uk: Налаштуйте параметри геокодування %service

en: No configuration parameters are necessary, or a form to take such paramters has not been implemented.
uk: Жодних параметрів конфігурації не потрібно, або форму, щоб приймати такі параметри не була реалізована.

en: No service selected for country.
uk: Для країни не зазначений сервіс.

en: Configure parameters
uk: Налаштуйте параметри

en: No configuration necessary for selected service.
uk: Жодної конфігурації для обраної служби не виконувати не потрібно.

en: Locative information
uk: Інформація про місце розташування

en: Number of locations
uk: Кількість місць розташування

en: Collapsible
uk: Згортуване

en: Make the location box collapsible.
uk: Дозволити згортання поля місця розташування.

en: Collapsed
uk: Згорнуте

en: Display the location box collapsed.
uk: Відображати поле місця розташування згорнутим.

en: Display the "Add another location" option on the node view page.
uk: Відображати опцію "Додати ще місце розташування" на сторінці перегляду матеріалу.

en: Location #%number
uk: Місце розташування #%number

en: Add another location
uk: Додати інше місце розташування

en: Add location
uk: Додати місце розташування

en: Default country selection
uk: Країна, що обрана за замовчуванням

en: This will be the country that is automatically selected when a location form is served for a new location.
uk: Ця країна буде автоматично вибиратися при виборі нового місця розташування.

en: Toggle location display
uk: Вимикач місця розташування

en: Disable the display of locations.
uk: Вимкнути показ місць розташування.

en: Enable the display of locations.
uk: Увімкнути показ місця розташування.

en: If you are interested in turning off locations and having a custom theme control their display, you may want to disable the display of locations so your theme can take that function.
uk: Якщо ви зацікавлені у вимкненні місць розташування і використання власної теми для керування їх  відображенням, можна відключити відображення місць розташування аби ваша тема взяла цю функцію на себе.

en: Use a Google Map to set latitude and longitude
uk: Використовувати Google Map для установки широти та довготи

en: Coordinates
uk: Координати

en: Location | Locations
uk[0]: Місце розташування
uk[1]: Місця розташування

en: Fax number
uk: Номер факсу

en: Location Fax
uk: Факс Місця розташування

en: Phone number
uk: Номер телефону

en: Location Phone
uk: Телефон місця розташування

en: Google Maps API Key
uk: Ключ від Google Maps API

en: In order to use the Google Maps API geocoding web-service, you will need a Google Maps API Key.  You can obtain one at the !sign_up_link for the !google_maps_api.  PLEASE NOTE: You will <em>not</em> have to re-enter your API key for each country for which you have selected Google Maps for geocoding.  This setting is global.
uk: Для того, щоб використовувати геокодування за допомогою Google Maps API, Вам  потрібний Google Maps API Key.  Ви можете одержати його на сторінці !sign_up_link  для !google_maps_api.  ЗВЕРНІТЬ УВАГУ : Вам <em>не</em> треба вводити API key для кожної країни, яку ви вибрали для геокодування Google Maps. Ці опції загальні для сайту.

en: Geocoder API Key
uk: Ключ Geocoder API

en: Germany
uk: Німеччина

en: China
uk: Китай

en: Pitcairn Islands
uk: Острови Піткерн

en: Source
uk: Джерело

en: User locations
uk: Місця розташування користувачів

en: Units
uk: Одиниці

en: Search options
uk: Параметри пошуку

en: Province
uk: Область

en: Display style
uk: Стиль показу

en: Unknown location
uk: Невідоме місце розташування

en: Collect
uk: Збирати

en: Distance
uk: Відстань

en: Country Name
uk: Назва країни

en: Postal Code
uk: Поштовий індекс

en: Location Search
uk: Пошук місць розташування

en: Miles
uk: Милі

en: Country code
uk: Код країни

en: Require
uk: Обов'язково

en: Maximum number of locations
uk: Максимальна кількість місць розташування

en: Please select
uk: Будь ласка, зробіть вибір

en: Is not one of
uk: Жоден з

en: Locations
uk: Місця розташування

en: If the gmap.module is installed and <a href="@enabled">enabled</a>, and this setting is also turned on, users that are allowed to manually enter latitude/longitude coordinates will be able to do so with an interactive Google Map.  You should also make sure you have entered a <a href="@google_maps_api_key">Google Maps API key</a> into your <a href="@gmap_module_settings">gmap module settings</a>.
uk: Якщо gmap.module встановлено та <a href="@enabled">увімкнено</a>, а також увімкнений цей налаштунок, користувачі, що можуть вручну вводити координати широти/довготи, зможуть це робити за допомогою інтерактивної карти Google. Також ви маєте впевнитись, що <a href="@google_maps_api_key">Ключ Google Maps API </a> введений в <a href="@gmap_module_settings">налаштуваннях модуля gmap</a>.

en: Location chooser macro
uk: Макрос вибору місця розташування

en: Enable JIT geocoding
uk: Увімкнути геокодування JIT

en: Locations are addresses and map coordinates.
uk: Місця розташування являють собою адреси та координати на карті.

en: The location ID of the location.
uk: Ідентифікатор місця розташування.

en: The name of the selected location.
uk: Назва обраного місця розташування.

en: The street address of the selected location.
uk: Вулиця адреси обраного місця розташування.

en: The city of the selected location.
uk: Місто обраного місця розташування.

en: The province of the selected location.
uk: Провінція обраного місця розташування.

en: The postal code of the selected location.
uk: Поштовий індекс обраного місця розташування.

en: The country of the selected location.
uk: Країна обраного місця розташування.

en: The latitude of the selected location.
uk: Широта обраного місця розташування.

en: The longitude of the selected location.
uk: Довгота обраного місця розташування.

en: The coordinates of the selected location in 'lat, long' format.
uk: Координати обраного місця розташування у форматі "шир. довг".

en: Distance / Proximity
uk: Відстань / Близькість

en: The distance from the selected location and either the current user or a specific location.
uk: Відстань від обраного місця до або поточного користувача або певного місця розташування.

en: Current coordinates
uk: Поточні координати

en: User-submitted
uk: Додано користувачем

en: If you wish to supply your own latitude and longitude, you may enter them above.  If you leave these fields blank, the system will attempt to determine a latitude and longitude for you from the entered address.  To have the system recalculate your location from the address, for example if you change the address, delete the values for these fields.
uk: Щоб вказати власну широту і довготу, змініть вищевказані поля. Якщо ви залишите їх пустими, система спробує визначити широту і довготу за допомогою введеної адреси. Щоб система могла повторно вирахувати ваше розташування з адреси, наприклад при зміни адреси, видаліть значення з цих полів.

en: You may set the location by clicking on the map, or dragging the location marker.  To clear the location and cause it to be recalculated, click on the marker.
uk: Ви можете налаштувати розташування, клацнувши по карті, або перетягуючи маркер розташування. Натисніть на маркер, щоб видалити його.

en: Check this box to delete this location.
uk: Виберіть цю опцію, щоб видалити розташування.

en: Location Fields
uk: Поля місцезнаходження

en: Do not collect
uk: Не записувати

en: Coordinate Chooser
uk: Вибір координат

en: Province name
uk: Назва області/провінції

en: Country name
uk: Назва країни

en: Map link
uk: Посилання карти

en: Minimum number of locations
uk: Мінімальна кількість місць розташування

en: The number of locations that are required to be filled in.
uk: Число місць розташування, які необхідно заповнити.

en: The maximum number of locations that can be associated.
uk: Максимальна кількість пов'язаних місць розташування.

en: Number of locations that can be added at once
uk: Кількість місць розташування, що додаються за один раз

en: The number of empty location forms to show when editing.
uk: Кількість порожніх форм для місць розташування, щоб показати при редагуванні.

en: Collection settings
uk: Налаштування колекції

en: Location form weight
uk: Вага форми місця розташування

en: Weight of the location box in the add / edit form. Lower values will be displayed higher in the form.
uk: Вага вікна розташування у формі додавання / редагування. Менші значення будуть відображатися в формі вище.

en: Display Weight
uk: Вага відображення

en: Hide fields from display
uk: Приховати поля з відображення

en: location
uk: місце розташування

en: Display location in teaser view
uk: Відображати місце розташування в анонсі

en: Display location in full view
uk: Відображати місце розташування в повному матеріалі

en: RSS Settings
uk: Налаштування RSS

en: Here, you can change how locative data affects RSS feeds on nodes.
uk: Тут ви можете вказати, як дані про місце розташування впливають на RSS-потік в матеріалі.

en: RSS mode
uk: Режим RSS

en: Select how to use locations in RSS feeds for this content type.
uk: Виберіть, як використовувати дані про місця розташування в RSS-потоці для цього типу матеріалу.

en: None (Do not put locational data in RSS feeds)
uk: Ніяк (не використовувати даних місце розташування в RSS-потоках)

en: W3C Geo (deprecated)
uk: W3C Geo (застаріло)

en: Location 1.x-2.x compatible (buggy W3C)
uk: Сумісне з Location 1.x-2.x (W3C з помилками)

en: Collect during registration
uk: Збирати під час реєстрації

en: You don't have permission to add a location to this node, or the node has the maximum number of locations already.
uk: У вас немає повноважень на додавання місця розташування до цього матеріалу, або матеріал вже має максимальну кількість місць.

en: Location Add Another
uk: Додати ще місце розташування

en: Allows you to quickly add locations directly from a node without having to click 'edit' first.
uk: Надає можливість швидко додавати місця розташування безпосередньо в матеріалі без необхідності натискати кнопку "редагувати".

en: Store a location.module location.
uk: Зберігає місце розташування від location.module.

en: Location Field
uk: Поле місця розташування

en: Location CCK
uk: Місце розташування CCK

en: Defines a Location field type.
uk: Визначає тип поля Місце розташування

en: Location Fax number (If there are multiple locations per node, N is the iteration, starting with 0)
uk: Номер факсу місця розташування (якщо у матеріалі декілька місць розташування, N є ітерацію, що починається з 0)

en: Allows you to add a fax number to a location.
uk: Дозволяє додати номер факсу до місцезнаходження.

en: Added by location_generate.module
uk: Додано location_generate.module

en: Location Generate
uk: Генерування місць розташуваннь

en: Bulk assign random latitude and longitudes to nodes.
uk: Масове призначення випадкових координат(широта та довгота) до матеріалів.

en: Location Phone number (If there are multiple locations per node, N is the iteration, starting with 0)
uk: Номер телефону місця розташування (якщо у матеріалі декілька місць розташування, N є ітерацію, що починається з 0)

en: Allows you to add a phone number to a location.
uk: Дозволяє додати номер телефону до місця розташування.

en: Use map to pick search coordinates
uk: Використовувати карту для вибору координат пошуку

en: Add geocoding address field to search map
uk: Додати поле геокодування адреси до карти пошуку

en: Macro for search map
uk: Макрос для карти пошуку

en: Proximity
uk: Близькість

en: Locate Address
uk: Знайдіть адресу

en: mi
uk: миля

en: Settings for Location Search module
uk: Налаштування для модуля Пошук місць розташування

en: Advanced search page for locations.
uk: Розширена сторінка пошуку для місць розташування.

en: Kilometers
uk: Кілометри

en: Origin
uk: Джерело

en: Use Distance / Proximity filter
uk: Використовувати фільтр Відстані / Близькості

en: Province code
uk: Код області

en: Street only
uk: Лише вулиця

en: Additional only
uk: Лише додатковий

en: Is one of
uk: Один з

en: Decimal degrees
uk: Градуси

en: Degrees, minutes, seconds
uk: Градуси, хвилини, секунди

en: Proximity (Rectangular)
uk: Близькість (Прямокутна)

en: Proximity (Circular)
uk: Близькість (Кругова)

en: Postal Code / Country
uk: Поштовий індекс / Країна

en: Postal Code (assume default country)
uk: Поштовий індекс (брати країну за замовчуванням)

en: Meters
uk: Метри

en: Allow multiple terms per argument.
uk: Дозволити багато термінів на аргумент

en: GMap Macro
uk: Макрос GMap

en: Location Name
uk: Назва місця

en: Province display
uk: Показати область/провінцію

en: Display full province name.
uk: Показати повну назву області/провінції.

en: Display province/state code.
uk: Показати код провінції/області.

en: Open map link in new window
uk: Відкривати посилання карти в новому вікні

en: Select this if you want the map link to open in a separate window
uk: Виберіть цю опцію, якщо потрібно аби посилання карти відкривалося в окремому вікні

en: Open in new window method
uk: Метод відкриття в новому вікні

en: Google Maps geocoding minimum accuracy
uk: Мінімальна точність геокодування Карт Google

en: Clear province cache
uk: Очистити кеш областей/провінцій

en: Clear supported country list
uk: Очистити перелік підтримуваних країн

en: Country level accuracy
uk: Точність на рівні країни

en: Region (state, province, prefecture, etc.) level accuracy
uk: Точність на рівні регіону (область, провінція, штат, префектура тощо).

en: Sub-region (county, municipality, etc.) level accuracy
uk: Точність на субрегіональному рівні (район, графство, муніципалітет тощо.)

en: Town (city, village) level accuracy
uk: Точність на рівні міста (селища, села)

en: Post code (zip code) level accuracy
uk: Точність на рівні поштового індексу

en: Street level accuracy
uk: Точність на рівні вулиці

en: Intersection level accuracy
uk: Точність на рівні перехресть

en: Address level accuracy
uk: Точність на рівні адреси

en: Premise (building name, property name, shopping center, etc.) level accuracy
uk: Точність на рівні будівлі (назва будівлі, ім'я власника, назва торгового центру тощо)

en: Location utilities
uk: Утиліти місця розташування

en: User location
uk: Місце розташування користувача

en: A macro to be used as a base map for this field.  This map will be recentered on the location, so the center is not that important.
uk: Макрос, що буде використаний як основна карта для цього поля. Ця карта буде відцентрована за місцем розташуванням, тому вказувати центр не обов'язково.

en: GMap marker
uk: Маркер GMap

en: Default (address)
uk: За замовчуванням (адреса)

en: Address with map
uk: Адреса з картою

en: Map only
uk: Тільки карта

en: Multiple field values on a single map
uk: Кілька значень поля на одній карті

en: CCK location
uk: CCK місце розташування

en: The fax number of the selected location.
uk: Номер факсу обраного місця розташування

en: The phone number of the selected location.
uk: Номер телефону для вибраного місця розташування

en: Term location
uk: Місце розташування терміна

en: Taxonomy location
uk: Місце розташування таксономії

en: Location Taxonomy
uk: Таксономія місця розташування

en: Associate locations with taxonomy terms.
uk: Зв'язати місця розташування з термінами таксономії.

en: Coordinate Type
uk: Тип координат

en: Postal Code (Zipcode)
uk: Поштовий індекс

en: Decimal Latitude and Longitude coordinates, comma delimited
uk: Десяткові координати широти і довготи, розділені комами

en: Type of center point.
uk: Тип центральної точки.

en: Postal code argument format: country_postcode_distance or postcode_distance
uk: Формат аргументу поштового індексу: country_postcode_distance чи postcode_distance

en: Lat/Lon argument format: lat,lon_distance
uk: Формат аргументу широти/довготи: lat,lon_distance

en: Distance unit
uk: Одиниці відстані

en: Select the unit of distance. Decimal degrees should be comma delimited.
uk: Виберіть одиницю вимірювання відстані. Десяткові значення градусів повинні бути розділені комою.

en: Circular Proximity
uk: Кругова близкість

en: Rectangular Proximity
uk: Прямокутна близкість

en: Use PHP code to determine latitude/longitude
uk: Використовувати PHP-код для визначення широти і довготи

en: PHP code for latitude, longitude
uk: PHP-код для широти, довготи

en: Location to use
uk: Місце розташування для використання

en: GMap macro
uk: Макрос GMap

en: Allow choice of user location
uk: Дозволити вибір місця розташування користувача

en: Latitude / Longitude input (use map)
uk: Введення широти / довготи (використовуючи карту)

en: Location #@num
uk: Місце розташування #@num

en: Select which of your locations to use.
uk: Виберіть, які з ваших місць розташування використовувати.

en: State/Province name
uk: Назва Штата/Області

en: Unknown location keyword
uk: Невідоме ключове слово місця розташування

en: Creates a location context from a node.
uk: Створює контекст розташування з матеріалу.

en: Location type
uk: Тип місця розташування

en: If selected, users can enter multiple arguments in the form of 1,2,3.
uk: Якщо вибрано, користувач може ввести кілька аргументів у вигляді 1,2,3

en: Requires the gmap module.
uk: Потребує модуль gmap.

en: You must install the gmap module to enable this feature.
uk: Для увімкнення цього функціоналу необхідний модуль gmap.

en: where distance is either a number or a comma delimited pair of decimal degrees
uk: де відстань є або числом, або через записана через кому пара десяткових значень градусів

en: Location Entity
uk: Сутність місця розташування

en: Provide information about Location field to Entity module.
uk: Надає інформацію про поле Місце розташування до модуля Сутність

en: Additional street address of the selected location.
uk: Додаткова вулиця обраного місця розташування.

en: Tokens related to location.
uk: Замінники, пов'язані з місцем розташування.

en: The location for this node.
uk: Місце розташування для цього матеріалу.

en: The location for this user.
uk: Місце розташування для цього користувача.

en: The email address of the selected location.
uk: Електронна адреса для вибраного місця розташування

en: Location Email address (If there are multiple locations per node, N is the iteration, starting with 0)
uk: Електронна адреса місця розташування (якщо у матеріалі декілька місць розташування, N є ітерацію, що починається з 0)

en: Location Email
uk: Електронна адреса місця розташування

en: Allows you to add an email address to a location.
uk: Робить можливим додавати до місця розташування електронної адреси
