Location (7.x-3.0-rc2) - en to el translation catalogue (39 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Email address
el: Διεύθυνση e-mail

en: Development
el: Ανάπτυξη

en: None
el: Κανένα

en: Country
el: Χώρα

en: Weight
el: Βάρος

en: Name
el: Όνομα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Display Settings
el: Ρυθμίσεις Εμφάνισης

en: Advanced search
el: Σύνθετη αναζήτηση

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: Configure
el: Διευθέτηση

en: Options
el: Επιλογές

en: Node
el: Κόμβος

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Widget
el: Γραφικό συστατικό

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: Address
el: Διεύθυνση

en: Method
el: Μέθοδος

en: Allow
el: Επιτρέπεται

en: City
el: Πόλη

en: Postal code
el: Ταχυδρομικός κώδικας

en: Latitude
el: Γεωγραφικό Πλάτος

en: Longitude
el: Γεωγραφικό Μήκος

en: State/Province
el: Νομός/Περιοχή

en: Collapsible
el: Συμπτυσσώμενο

en: Add location
el: Προσθήκη τοποθεσίας

en: Fax number
el: Αριθμός φαξ

en: Phone number
el: Αριθμός τηλεφώνου

en: Germany
el: Γερμανία

en: China
el: Κίνα

en: Pitcairn Islands
el: Νήσοι Πίτκερν

en: Source
el: Πηγή

en: Units
el: Μονάδες

en: Search options
el: Επιλογές αναζήτησης

en: Country code
el: Κωδικός χώρας

en: view own user location
el: προβολή δικών τους τοποθεσιών χρήστη

en: Kilometers
el: Χιλιόμετρα

en: Is one of
el: Είναι ένα από
