Location (7.x-3.0-rc3) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Weight
fil: Timbang

en: Name
fil: Pangalan

en: Default
fil: Pamantayan

en: Advanced search
fil: Abansadong paghahanap

en: Configure
fil: Ayusin

en: Germany
fil: Alemanya
