Location (7.x-3.0-rc4) - en to gl translation catalogue (43 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Email address
gl: Enderezo de correo electrónico

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: Is
gl: É

en: None
gl: Ningún

en: Country
gl: País

en: Weight
gl: Peso

en: Name
gl: Nome

en: Default
gl: Predeterminado

en: Advanced search
gl: Busca avanzada

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: Configure
gl: Configurar

en: Options
gl: Opcións

en: Node
gl: Nodo

en: Location
gl: Localización

en: Is not
gl: Non é

en: Widget
gl: Control

en: Phone
gl: Teléfono

en: Address
gl: Enderezo

en: Method
gl: Método

en: Allow
gl: Permitir

en: Location name
gl: Nome da localización

en: Postal code
gl: Código postal

en: Longitude
gl: Lonxitude

en: State/Province
gl: Estado actual: !state

en: Collapsible
gl: Plegable

en: Collapsed
gl: Contraida

en: Fax number
gl: Número de fax

en: Phone number
gl: Número de teléfono

en: Google Maps API Key
gl: Clave de API de Google Maps

en: Germany
gl: Alemaña

en: Source
gl: Orixe

en: User locations
gl: Lista de usuarios

en: Search options
gl: Opcións de selección

en: Province
gl: Provincia

en: Display style
gl: Estilo de presentación

en: Country code
gl: Código de país

en: Please select
gl: Selección múltiple

en: Is not one of
gl: Non é un de

en: Locations
gl: Ubicacións

en: location
gl: ubicación

en: Is one of
gl: É un de

en: Allow multiple terms per argument.
gl: Permitir varios termos por argumento.
