Location (7.x-3.0-rc4) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Email address
jv: Alamat Email

en: Development
jv: Pangembangan

en: None
jv: Nihil

en: Country
jv: Negara

en: Weight
jv: Urutan

en: Name
jv: Jeneng

en: Default
jv: Gawan

en: Advanced search
jv: Golékan mahir

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: Options
jv: Opsi

en: Location
jv: Lokasi

en: Widget
jv: Piranti

en: Method
jv: Metode

en: Germany
jv: Jerman
