Location (7.x-3.0-rc4) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: None
ps: هېڅ يو

en: Weight
ps: وزن

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: Advanced search
ps: پرمخ تللی لټون

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: Configure
ps: سازول

en: Widget
ps: کاروونی

en: Allow
ps: پرېښل

en: Source
ps: سرچينه
