Location (7.x-3.0-rc4) - en to sk translation catalogue (61 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Email address
sk: E-mailová adresa

en: Development
sk: Vývoj

en: Is
sk: Je

en: None
sk: Žiadne

en: Country
sk: Krajina

en: Weight
sk: Váha

en: Name
sk: Názov

en: Default
sk: Predvolené

en: Advanced search
sk: Pokročilé vyhľadávanie

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Main settings
sk: Hlavné nastavenia

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Options
sk: Nastavenia

en: Node
sk: Uzol

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Is not
sk: Nie je

en: Phone
sk: Telefón

en: Address
sk: Adresa

en: Method
sk: Metóda

en: Allow
sk: Povoliť

en: Location name
sk: Názov umiestnenia

en: Street
sk: Ulica

en: Additional
sk: Dodatočné

en: City
sk: Mesto

en: Postal code
sk: PSČ

en: Latitude
sk: Zemepisná šírka

en: Longitude
sk: Zemepisná dĺžka

en: State/Province
sk: Štát/Kraj

en: Settings for Location module
sk: Nastavenia pre modul Location

en: Collapsible
sk: Zbaliteľné

en: Collapsed
sk: Zbalené

en: Coordinates
sk: Koordináty

en: Fax number
sk: Číslo faxu

en: Phone number
sk: Telefónne číslo

en: Germany
sk: Nemecko

en: China
sk: Čína

en: Source
sk: Zdroj

en: User locations
sk: Umiestnenia používateľov

en: Units
sk: Jednotky

en: Search options
sk: Nastavenia vyhľadávania

en: Province
sk: Provincia

en: Display style
sk: Štýl zobrazenia

en: Distance
sk: Vzdialenosť

en: Postal Code
sk: PSČ

en: Miles
sk: míle

en: Country code
sk: Kód krajiny

en: Require
sk: Požadované

en: Please select
sk: Prosím vyberte si

en: Is not one of
sk: Nie je jeden z

en: Current coordinates
sk: Aktuálne súradnice

en: If you wish to supply your own latitude and longitude, you may enter them above.  If you leave these fields blank, the system will attempt to determine a latitude and longitude for you from the entered address.  To have the system recalculate your location from the address, for example if you change the address, delete the values for these fields.
sk: Ak si želáte vložiť vašu zemepisnú šírku a dĺžku, môžete ich tu zadať. Ak necháte tieto položky prázdne, tak systém sa pokúsi určiť súradnice podľa zadanej adresy. Ak chcete, aby systém prepočítal vaše umiestnenie podľa adresy (napr. ak zmeníte adresu), vymažte obsah týchto položiek.

en: You may set the location by clicking on the map, or dragging the location marker.  To clear the location and cause it to be recalculated, click on the marker.
sk: Môžete nastaviť umiestnenie kliknutím na mapu alebo presunutím lokalizačnej značky. Vymazať umiestnenie (a vynútiť si jeho prepočítanie) môžete kliknutím na značku.

en: Check this box to delete this location.
sk: Zaškrtnite tento štvorec, ak chcete vymazať umiestnenie

en: Province name
sk: Meno provincie

en: Country name
sk: Názov krajiny

en: Kilometers
sk: kilometre

en: Street only
sk: Iba ulica

en: Is one of
sk: Je jeden z

en: Degrees, minutes, seconds
sk: Stupne, minúty, sekundy

en: Allow multiple terms per argument.
sk: Povoliť viac výrazov pre argument.
