Location (7.x-3.1) - en to bg translation catalogue (19 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Email address
bg: Имейл адрес

en: Development
bg: Разработка

en: None
bg: Не

en: Country
bg: Страна

en: Weight
bg: Тегло

en: Name
bg: Име

en: Default
bg: По подразбиране

en: Advanced search
bg: Разширено търсене

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: Options
bg: Параметри

en: Node
bg: Материал

en: Location
bg: Местоположение

en: Phone
bg: Телефон

en: Address
bg: Адрес

en: Allow
bg: Разреши

en: Fax number
bg: Номер на факса

en: Source
bg: Източник
