Location (7.x-3.2-beta2) - en to ga translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Email address
ga: Seoladh Ríomhphoist

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Country
ga: Tír

en: Phone
ga: Fón

en: City
ga: Cathair

en: Postal code
ga: Cód Poist

en: Phone number
ga: Fón

en: Postal Code
ga: Cód Poist
