Location (7.x-3.2) - en to af translation catalogue (17 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Email address
af: E-posadres

en: Development
af: Ontwikkeling

en: None
af: Geen

en: Country
af: Land

en: Weight
af: Gewig

en: Name
af: Naam

en: Default
af: Verstek

en: Advanced search
af: Gevorderde soektog

en: Unknown
af: Onbekend

en: Configure
af: Verstel

en: Options
af: Opsies

en: Node
af: Mode

en: Location
af: Ligging

en: Method
af: Metode

en: Allow
af: Toelaat

en: Source
af: Bron
