Location (7.x-3.2) - en to eu translation catalogue (26 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Email address
eu: Posta elektronikoa

en: Development
eu: Garapena

en: None
eu: Bat ere ez

en: Country
eu: Herria

en: Weight
eu: Pisua

en: Name
eu: Izena

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Display Settings
eu: Bistaratze ezarpenak

en: Advanced search
eu: Bilaketa aurreratua

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Options
eu: Aukerak

en: Node
eu: Nodoa

en: Location
eu: Kokalekua

en: Address
eu: Helbidea

en: Method
eu: Metodoa

en: Allow
eu: Baimendu

en: Collapsed
eu: Tolestuta

en: Germany
eu: Alemania

en: American Samoa
eu: Samoa Amerikarra

en: China
eu: Txina

en: Marshall Islands
eu: Marshall Irlak

en: Northern Mariana Islands
eu: Iparraldeko Mariana Irlak

en: Source
eu: Iturburua

en: location
eu: kokapena
