Location (7.x-3.3) - en to ar translation catalogue (32 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Email address
ar: عنوان البريد الإلكتروني

en: Development
ar: التطوير

en: None
ar: لا شيء

en: Country
ar: الدولة

en: Weight
ar: الوزن

en: Name
ar: الاسم

en: Default
ar: الافتراضي

en: Advanced search
ar: البحث المتقدم

en: Unknown
ar: غير معروف

en: Configure
ar: ضبط

en: Options
ar: الخيارات

en: Node
ar: العقدة

en: Location
ar: الموضع

en: Fields
ar: الحقول

en: Widget
ar: ودجة

en: Address
ar: العنوان

en: Method
ar: الطريقة

en: Allow
ar: اسمح

en: Germany
ar: ألمانيا

en: American Samoa
ar: ساموا الأمريكية

en: China
ar: الصين

en: Georgia
ar: جورجيا

en: Guam
ar: غوام

en: Marshall Islands
ar: جزر مارشال

en: Northern Mariana Islands
ar: جزر ماريانا الشمالية

en: Palau
ar: بالاو

en: Pitcairn Islands
ar: جزر بيتكيرن

en: Puerto Rico
ar: بورتو ريكو

en: Source
ar: المصدر

en: Selection type
ar: نوع الاختيار

en: Dropdown
ar: القائمة المنسدلة
