Location (7.x-3.3) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Weight
ta: நிறை

en: Name
ta: பெயர்

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: Configure
ta: தகவமைக்குக

en: Node
ta: கணு

en: Location
ta: இடம்
