Location (7.x-3.4-beta1) - en to hy translation catalogue (25 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Email address
hy: էլ. փոստ հասցե

en: Development
hy: Ծրագրավորում

en: None
hy: Ոչ մի

en: Country
hy: Երկիր

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Name
hy: Անուն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Advanced search
hy: Ընդլայնված որոնում

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Node
hy: Նոդ

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Germany
hy: Գերմանիա

en: American Samoa
hy: Ամերիկյան Սամոա

en: China
hy: Չինաստան

en: Georgia
hy: Վրաստան

en: Guam
hy: Գուամ

en: Marshall Islands
hy: Մարշալ կղզիներ

en: Northern Mariana Islands
hy: Հյուսիսային Մարիանյան կղզիներ

en: Palau
hy: Պալաու

en: Puerto Rico
hy: Պուերտո Ռիկո

en: Source
hy: Աղբյուր
