Location (7.x-3.4-beta1) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Email address
se: Epoasta čujuhus

en: Name
se: Namma

en: Fields
se: Giettit

en: Phone number
se: Telefuvdnanummir
