Location (7.x-3.4) - en to eo translation catalogue (19 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: None
eo: Neniu

en: Country
eo: Lando

en: Weight
eo: Pezo

en: Name
eo: Nomo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Advanced search
eo: Speciala serĉo

en: Unknown
eo: Nekonata

en: Configure
eo: Agordu

en: Node
eo: Nodo

en: Location
eo: Loko

en: Fields
eo: Kampoj

en: Allow
eo: Permesu

en: City
eo: Urbo

en: Postal code
eo: Poŝtkodo

en: Germany
eo: Germanujo

en: China
eo: Ĉinujo

en: User locations
eo: Lokoj de uzanto

en: Search options
eo: Serĉu opciojn
