Location (7.x-3.4) - en to mn translation catalogue (14 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Email address
mn: Электрон шуудангийн хаяг

en: Development
mn: Хөгжүүлэлт

en: None
mn: Байхгүй

en: Country
mn: Улс

en: Weight
mn: Жин

en: Name
mn: Нэр

en: Default
mn: Анхны утга

en: Advanced search
mn: Дэлгэрэнгүй хайлт

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: Configure
mn: Тохируулах

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Node
mn: Зангилаа

en: Location
mn: Байрлал
