Location (7.x-3.4) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Email address
os: Email адрес

en: Development
os: Райрæзт

en: None
os: Нæйы

en: Weight
os: Уæз

en: Name
os: Ном

en: Default
os: Æнæивд
