Location (7.x-3.5-rc1) - en to ast translation catalogue (22 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Email address
ast: Señes de corréu electrónicu

en: Development
ast: Desendolcu

en: None
ast: Nengún

en: Weight
ast: Pesu

en: Name
ast: Nome

en: Default
ast: Predefiníu

en: Advanced search
ast: Gueta avanzada

en: Unknown
ast: Desconocíu

en: Configure
ast: Configurar

en: Options
ast: Opciones

en: Node
ast: Noyu

en: Location
ast: Llugar

en: Method
ast: Métodu

en: Allow
ast: Permitir

en: Germany
ast: Alemaña

en: American Samoa
ast: Samoa Americana

en: Georgia
ast: Xeorxa

en: Marshall Islands
ast: Islles Márxal

en: Northern Mariana Islands
ast: Islles Marianes del Norte

en: Palau
ast: Paláu

en: Puerto Rico
ast: Puertu Ricu
