Location (7.x-3.5) - en to bn translation catalogue (13 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Email address
bn: ইমেইল ঠিকানা

en: Development
bn: উন্নয়ন

en: None
bn: একটিও নয়

en: Weight
bn: ভর

en: Name
bn: নাম

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Advanced search
bn: বিশেষ অনুসন্ধান

en: Unknown
bn: অজ্ঞাত

en: Configure
bn: কনফিগার

en: Location
bn: অবস্থান

en: Fields
bn: ফিল্ড

en: Germany
bn: জার্মানী
