Location (7.x-3.6) - en to be translation catalogue (33 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Email address
be: Email адрас

en: Development
be: Распрацоўка

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Country
be: Краіна

en: Weight
be: Вага

en: Name
be: Імя

en: Default
be: Прадвызначана

en: Advanced search
be: Пашыраны пошук

en: Unknown
be: Невядомы

en: Configure
be: Правіць

en: Options
be: Налады

en: Node
be: Вузел

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Fields
be: Палі

en: Widget
be: Віджэт

en: Method
be: Метад

en: Allow
be: Дазволіць

en: Germany
be: Германія

en: American Samoa
be: Амерыканскае Самоа

en: China
be: Кітай

en: Georgia
be: Грузія

en: Guam
be: Гуам

en: Marshall Islands
be: Маршалавы Астравы

en: Northern Mariana Islands
be: Паўночныя Марыянскія астравы

en: Palau
be: Палау

en: Pitcairn Islands
be: Піткейрнавы астарвы

en: Puerto Rico
be: Пуэрта-Рыка

en: Source
be: Крыніца

en: Select
be: Выбраць

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: Autocomplete
be: Аўтазапаўненьне

en: Entity ID
be: Ідэнтыфікатар сутнасці
