Location (7.x-3.6) - en to bo translation catalogue (33 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Email address
bo: གློག་ཡིག་གི་ཁ་བྱང

en: Development
bo: གསར་སྤེལ

en: None
bo: མེད།

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Name
bo: མིང

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Display Settings
bo: མངོན་འཆར་སྒྲིག་འགོད།

en: Advanced search
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་འཚོལ་བཤེར

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: Configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Widget
bo: ཡོ་བྱད

en: Address
bo: ས་གནས

en: Method
bo: ཐབས་ལམ

en: Germany
bo: འཇར་མན།

en: China
bo: ཀྲུང་གོ

en: Marshall Islands
bo: Marshall གླིང་ཕྲན

en: Northern Mariana Islands
bo: མ་རི་ཡ་ན་གླིང་ཚོམ་བྱང་མ།

en: Source
bo: ཁུངས

en: Select
bo: གདམ་གསེས

en: Selection type
bo: གདམ་གསེས་ཀྱི་རིགས

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས

en: Is not one of
bo: དེའི་ནང་གི་ཡ་གྱལ་མིན་པ

en: Autocomplete
bo: རང་འགུལ་སྒྲིག་བྱེད

en: Is one of
bo: དེ་ལས་ཡ་གྱལ་ཞིག་ཡིན་པ

en: Dropdown
bo: མར་འཐེན

en: Entity ID
bo: དངོས་གཟུགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
bo: @operation་དང་འཇུག་གྲངས་@args་མཉམ་དུ་སྒྲིག་བཟོ་བྱེད་དུས་ནོར་འཁྲུལ་ཞིག་བྱུང་འདུག
