Location (7.x-3.6) - en to ro translation catalogue (47 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Email address
ro: Adresă email

en: Development
ro: Dezvoltare

en: None
ro: Nimic

en: Country
ro: Ţară

en: Weight
ro: Greutate

en: Name
ro: Nume

en: Default
ro: Implicit

en: Display Settings
ro: Setările afișării

en: Advanced search
ro: Căutare avansată

en: Unknown
ro: Necunoscut

en: Configure
ro: Configurează

en: Options
ro: Opţiuni

en: Node
ro: Nod

en: Location
ro: Locaţia

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Phone
ro: Telefon

en: Address
ro: Adresă

en: Method
ro: Metodă

en: Allow
ro: Permite

en: Street
ro: Strada

en: Additional
ro: Adițional

en: City
ro: Oraş/Sector

en: Postal code
ro: Cod poştal

en: Latitude
ro: Latitudine

en: Longitude
ro: Longitudine

en: State/Province
ro: Judeţ

en: Collapsible
ro: Colapsabil

en: Collapsed
ro: Colapsat

en: Phone number
ro: Număr de telefon

en: Germany
ro: Germania

en: Marshall Islands
ro: Insulele Marshall

en: Northern Mariana Islands
ro: Insulele Mariana de nord

en: Pitcairn Islands
ro: Insulele Pitcairn

en: Source
ro: Sursă

en: Select
ro: Alege

en: Country code
ro: Cod țară

en: Edit node
ro: Editează nod

en: Selection type
ro: Tipul de selecţie

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: Is not one of
ro: Nu este unul dintre

en: Autocomplete
ro: Completare automată

en: Origin
ro: Origine

en: Is one of
ro: Este unul dintre

en: Allow multiple terms per argument.
ro: Permite mai mulți termeni per argument.

en: Dropdown
ro: Listă verticală

en: Entity ID
ro: ID-ul entității
