Location (7.x-3.6) - en to sl translation catalogue (22 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Email address
sl: E-naslov

en: Development
sl: Razvoj

en: None
sl: Brez

en: Weight
sl: Teža

en: Name
sl: Ime

en: Default
sl: Privzeto

en: Advanced search
sl: Napredno iskanje

en: Unknown
sl: Neznan

en: Configure
sl: Nastavi

en: Options
sl: Možnosti

en: Node
sl: Vozlišče

en: Location
sl: Mesto

en: Widget
sl: Gradnik

en: Method
sl: Metoda

en: Allow
sl: Dovoli

en: Germany
sl: Nemčija

en: American Samoa
sl: Ameriška Samoa

en: China
sl: Kitajska

en: Marshall Islands
sl: Maršalovi otoki

en: Northern Mariana Islands
sl: Severni Marianski otoki

en: Puerto Rico
sl: Portoriko
