Location (7.x-3.6) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Weight
sq: Pesha

en: Name
sq: Emri

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Advanced search
sq: Kërkim i detajuar

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: Configure
sq: Konfigurimi

en: Node
sq: Nyjë

en: Location
sq: Vendodhja

en: Allow
sq: Lejo
