Location (7.x-3.7-beta1) - en to dz translation catalogue (10 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Name
dz: མིང་།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Advanced search
dz: མཐོ་རིམ་འཚོལ་ཞིབ།

en: Unknown
dz: མ་ཤེསཔ་

en: Configure
dz: རིམ་སྒྲིག་འབད་

en: Node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: Location
dz: གནས་ཁོངས།

en: Allow
dz: འབད་བཅུག
