Location (7.x-3.7-beta1) - en to ka translation catalogue (22 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Email address
ka: ელ.ფოსტის მისამართი

en: Development
ka: დეველოპმენტი

en: None
ka: არცერთი

en: Country
ka: ქვეყანა

en: Weight
ka: წონა

en: Name
ka: სახელი

en: Unknown
ka: უცნობი

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Fields
ka: ველები

en: Method
ka: მეთოდი

en: Germany
ka: გერმანია

en: American Samoa
ka: ამერიკის სამოა

en: Georgia
ka: საქართველო

en: Guam
ka: გუამი

en: Marshall Islands
ka: მარშალის კუნძულები

en: Northern Mariana Islands
ka: ჩრდილოეთი მარიანას კუნძულები

en: Palau
ka: პალაუ

en: Puerto Rico
ka: პუერტო-რიკო

en: Source
ka: წყარო
