Location (7.x-3.7-beta1) - en to kk translation catalogue (14 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Email address
kk: Email адресі

en: Development
kk: Дамыту

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Weight
kk: Салмағы

en: Name
kk: Аты

en: Default
kk: Стандартты

en: Advanced search
kk: Кеңейтілген іздеу

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Configure
kk: Баптау

en: Node
kk: Түйін

en: Location
kk: Орналасуы

en: Fields
kk: Өрістер

en: Allow
kk: Рұқсат ету
