Location (7.x-3.7-beta2) - en to bs translation catalogue (19 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: None
bs: Nijedan

en: Country
bs: Zemlja

en: Weight
bs: Težina

en: Name
bs: Ime

en: Advanced search
bs: Napredna pretraga

en: Unknown
bs: Nepoznato

en: Configure
bs: Podešavanje

en: Options
bs: Opcije

en: Node
bs: Nod

en: Location
bs: Lokacija

en: Fields
bs: Polja

en: Address
bs: Adresa

en: Source
bs: Izvor

en: Selection type
bs: Tip izbornika

en: Is not one of
bs: Nije nijedan od

en: Autocomplete
bs: Autokompletiranje

en: Is one of
bs: jedan od

en: Allow multiple terms per argument.
bs: Dozvo
