Location (7.x-3.7-beta2) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mg: Fafaina

en: Email address
mg: Adiresy mailaka

en: Development
mg: Fivoarana

en: Node
mg: Fehy

en: Source
mg: Loharano
