Location (7.x-3.7-beta2) - en to oc translation catalogue (66 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Email address
oc: Adreça de corrièr electronic

en: Development
oc: Desvolopament

en: None
oc: Pas cap

en: Country
oc: País

en: Weight
oc: Pes

en: Name
oc: Nom

en: Default
oc: Per defaut

en: Advanced search
oc: Recèrca avançada

en: Unknown
oc: Desconegut

en: Main settings
oc: Paramètres principals

en: Configure
oc: Configurar

en: Options
oc: Opcions

en: Node
oc: Nosèl

en: Location
oc: Emplaçament

en: Fields
oc: Camps

en: Address
oc: Adreça

en: Method
oc: Metòde

en: Allow
oc: Autorizar

en: Street
oc: Carrièra

en: City
oc: Vila

en: Postal code
oc: Còde postal

en: Latitude
oc: Latitud

en: Longitude
oc: Longitud

en: Germany
oc: Alemanha

en: American Samoa
oc: Samoa Nòrd-americana

en: Marshall Islands
oc: Illas Marshall

en: Northern Mariana Islands
oc: Illas Marianas

en: Source
oc: Font

en: User locations
oc: Emplaçaments dels utilizaires

en: Units
oc: Unitats

en: Search options
oc: Cercar d'opcions

en: Province
oc: Província

en: Select
oc: Seleccionar

en: Arizona
oc: Arizòna

en: California
oc: Califòrnia

en: Louisiana
oc: Loïsiana

en: Minnesota
oc: Minnesòta

en: Mississippi
oc: Mississipí

en: Missouri
oc: Missorí

en: New Hampshire
oc: Nòu Hampshire

en: New Jersey
oc: Nòva Jersey

en: New Mexico
oc: Nòu Mexic

en: New York
oc: Nòva York

en: North Carolina
oc: Carolina del Nòrd

en: North Dakota
oc: Dakota del Nòrd

en: Pennsylvania
oc: Pensilvània

en: South Carolina
oc: Carolina del Sud

en: South Dakota
oc: Dakota del Sud

en: Texas
oc: Tèxas

en: Virginia
oc: Virgínia

en: West Virginia
oc: Virgínia Occidentala

en: Postal Code
oc: Còde Postal

en: Country code
oc: Còdi del pa​ís

en: Selection type
oc: Tipe de seleccion

en: Entity type
oc: Tipe d'entitat

en: Is not one of
oc: Fa pas partida de

en: Autocomplete
oc: Autocomplecion

en: Province name
oc: Nom de la província

en: Country name
oc: Nom del país

en: RSS Settings
oc: Paramètres RSS

en: RSS mode
oc: Mòde RSS

en: Is one of
oc: Fait partida de

en: Dropdown
oc: Lista desenrotlanta

en: Entity ID
oc: Identificant (ID) de l'entitat

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
oc: Una error s'es producha al moment del traitement de @operation amb per arguments : @args
