Location (7.x-3.8-beta1) - en to ca translation catalogue (75 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Email address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Development
ca: Desenvolupament

en: Is
ca: És

en: None
ca: Cap

en: Country
ca: País

en: Weight
ca: Pes

en: Name
ca: Nom

en: Default
ca: Per defecte

en: Advanced search
ca: Cerca avançada

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Main settings
ca: Paràmetres principals

en: Configure
ca: Configura

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Options
ca: Opcions

en: Location
ca: Localització

en: Fields
ca: Camps

en: Is not
ca: No és

en: Widget
ca: Giny

en: Phone
ca: Telèfon

en: Address
ca: Adreça

en: Method
ca: Mètode

en: Allow
ca: Admet

en: City
ca: Ciutat

en: Postal code
ca: Codi postal

en: Latitude
ca: Latitud

en: Longitude
ca: Longitud

en: State/Province
ca: Estat/Província

en: None supported.
ca: Sense suport.

en: Collapsible
ca: Col·lapsable

en: Collapsed
ca: Plegat

en: Add location
ca: Afegeix una localització

en: Default country selection
ca: Selecció del país per defecte

en: This will be the country that is automatically selected when a location form is served for a new location.
ca: Aquest serà el país que es seleccionarà automàticament quan es mostri un formulari d'ubicació d'una nova ubicació.

en: Toggle location display
ca: Commuta la visualització d'ubicacions

en: Disable the display of locations.
ca: Desactiva la visualització d'ubicacions.

en: Enable the display of locations.
ca: Activa la visualització d'ubicacions.

en: Use a Google Map to set latitude and longitude
ca: Usa un mapa de Google per establir la latitud i la longitud

en: Fax number
ca: Número de fax

en: Phone number
ca: Telèfon

en: Germany
ca: Alemanya

en: American Samoa
ca: Samoa Nord-americana

en: Georgia
ca: Geòrgia

en: Marshall Islands
ca: Illes Marshall

en: Northern Mariana Islands
ca: Illes Mariannes

en: Virgin Islands
ca: Illes Verges

en: Source
ca: Font

en: Units
ca: Unitats

en: Website
ca: Lloc web

en: Search options
ca: Opcions de cerca

en: Federated States of Micronesia
ca: Estats Federats de Micronèsia

en: Province
ca: Província

en: Select
ca: Seleccioneu

en: New Jersey
ca: Nova Jersey

en: New Mexico
ca: Nou Mèxic

en: New York
ca: Nova York

en: North Carolina
ca: Carolina del Nord

en: North Dakota
ca: Dakota del Nord

en: South Carolina
ca: Carolina del Sud

en: South Dakota
ca: Dakota del Sud

en: Distance
ca: Distància

en: Selection type
ca: Tipus de selecció

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Is not one of
ca: No és un de

en: Autocomplete
ca: Autocompleta

en: Location chooser macro
ca: Macro per triar l'ubicació

en: Enable JIT geocoding
ca: Activa el JIT geocoding

en: Is one of
ca: És un de

en: Decimal degrees
ca: Graus decimals

en: Allow multiple terms per argument.
ca: Permet múltiples termes per paràmetre.

en: Dropdown
ca: Desplegable

en: Entity ID
ca: ID de l'entitat

en: Display full province name.
ca: Mostra el nom complet de la província.

en: Display province/state code.
ca: Mostra el codi de província/estat.

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
ca: Hi ha hagut un error mentre es processava @operation amb paràmetres : @args
