Location (7.x-3.8-beta2) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Email address
am: የኢሜል አድራሻ

en: Development
am: ልማት

en: Weight
am: ክብደት

en: Name
am: ስም

en: Default
am: ነባሪ

en: Configure
am: ውቀር

en: Email
am: ኢሜይል

en: Location
am: ቦታ

en: Source
am: ምንጭ

en: Entity type
am: የአካሉ ዓይነት
