Location (7.x-3.8-beta2) - en to et translation catalogue (53 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Email address
et: E-posti aadress

en: Development
et: Arendus

en: None
et: Puudub

en: Country
et: Riik

en: Weight
et: Kaal

en: Name
et: Nimi

en: Default
et: Vaikimisi

en: Advanced search
et: Täpsem otsing

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Configure
et: Seadistus

en: Email
et: E-kiri

en: Options
et: Valikud

en: Node
et: Postitus

en: Location
et: Asukoht

en: Fields
et: Väljad

en: Widget
et: Vidin

en: Phone
et: Telefon

en: Address
et: Aadress

en: Method
et: Meetod

en: Allow
et: Luba

en: Location name
et: Asukoha nimetus

en: Street
et: Tänav

en: Additional
et: Muud andmed

en: City
et: Linn

en: Postal code
et: Sihtnumber

en: Latitude
et: Laiuskraad

en: Longitude
et: Pikkuskraad

en: State/Province
et: Maakond

en: Settings for Location module
et: Asukohamooduli seadistused.

en: Collapsed
et: Suletud

en: Fax number
et: Faksi number

en: Phone number
et: Telefoni number

en: Germany
et: Saksamaa

en: American Samoa
et: Ameerika Samoa

en: Georgia
et: Gruusia

en: Marshall Islands
et: Marshalli saared

en: Northern Mariana Islands
et: Põhja-Mariaanid

en: Palau
et: Belau

en: Source
et: Allikas

en: Units
et: Ühikud

en: Search options
et: Otsingu seaded

en: Display style
et: Kuvamisstiil

en: Select
et: Vali

en: Postal Code
et: Postiindeks

en: Country code
et: Riigikood

en: Selection type
et: Valiku liik

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Is not one of
et: Pole üks järgnevaist

en: Defines a Location field type.
et: Defineerib asukohavälja.

en: Is one of
et: On üks järgnevaist

en: Dropdown
et: Rippvalik

en: Entity ID
et: Olemi ID
