Location (7.x-3.8-beta2) - en to he translation catalogue (57 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Email address
he: כתובת דוא"ל

en: Development
he: פיתוח

en: None
he: ללא

en: Country
he: מדינה

en: Weight
he: משקל

en: Name
he: שם

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Advanced search
he: חיפוש מתקדם

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Configure
he: הגדרות

en: Email
he: דוא"ל

en: Options
he: אפשרויות

en: Node
he: פריט תוכן

en: Location
he: מיקום

en: Fields
he: שדות

en: Widget
he: וידג'ט

en: Phone
he: טלפון

en: Fax
he: פקס

en: Address
he: כתובת

en: Method
he: שיטה

en: Allow
he: אפשר

en: Location name
he: שם מיקום

en: Street
he: רחוב

en: City
he: עיר

en: Postal code
he: מיקוד

en: Latitude
he: קו רוחב

en: Longitude
he: קו אורך

en: NOT LISTED
he: לא ברשימה

en: State/Province
he: מדינה / מחוז

en: None supported.
he: לא נתמך

en: Number of locations
he: מספר מיקומים

en: Collapsed
he: מכווץ

en: Fax number
he: מס' פקס

en: Phone number
he: מספר טלפון

en: Germany
he: גרמניה

en: American Samoa
he: סמואה האמריקאית

en: Georgia
he: גאורגיה

en: Guam
he: גואם

en: Marshall Islands
he: איי מרשל

en: Northern Mariana Islands
he: איי מריאנה הצפוניים

en: Palau
he: פלאו

en: Puerto Rico
he: פוארטו ריקו

en: Source
he: מקור

en: Units
he: יחידות

en: Search options
he: אפשרויות חיפוש

en: Display style
he: סגנון תצוגה

en: Select
he: בחר

en: Postal Code
he: מיקוד

en: Edit node
he: עריכת פריט תוכן (node)

en: Selection type
he: סוג בחירה

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Is not one of
he: אינו אחד מ-

en: Autocomplete
he: השלמה אוטומטית

en: Is one of
he: הינו אחד מתוך

en: Allow multiple terms per argument.
he: אפשר ריבוי מושגים לארגומנט.

en: Dropdown
he: נפתח
