Location (7.x-3.8-beta2) - en to mr translation catalogue (17 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Email address
mr: ईमेल पत्ता

en: None
mr: काहीच नाही

en: Country
mr: देश

en: Weight
mr: मुल्य

en: Name
mr: नाव

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Advanced search
mr: विस्तृत शोध

en: Email
mr: ईमेल

en: Options
mr: विकल्प

en: Node
mr: शाखा

en: Location
mr: स्थळ

en: Phone
mr: दूरध्वनी

en: Address
mr: पत्ता

en: Method
mr: पद्धत(Method)

en: Website
mr: संकेतस्थळ

en: Entity type
mr: एंटिटीचा प्रकार
